Wesele na 250 osób czy długi miesiąc miodowy? 

fotobudka Poznań

Wiele osób zastanawia się, czy zorganizować duże wesele, czy lepiej pojechać na wymarzony urlop.  Stoisz przed podobnym dylematem? W tym artykule powiemy o zaletach i wadach obu tych opcji. Organizacja wesela wiąże się z wieloma kosztami, takimi jak chociażby fotobudka Poznań, kwiaty, ozdoby. Natomiast wyjazd oznacz brak pamiątki z najważniejszej imprezy życia.

Wesele dziś i kiedyś

Sam ślub to w rzeczywistości pół godziny w urzędzie i trochę czasu w kościele, jeśli jest się katolikiem. Ale cała reszta, impreza i świętowanie mają miejsce na Sali weselnej. Wtedy dopiero zaczyna się zabawa. Choć to właśnie ślub powinien mieć niezwykły klimat i znaczenie, ludzie zwykle bardziej skupiają się na weselu. Dawniej w Polsce na wesele przychodziła cała wioska. Było dużo jedzenia, alkoholu, wiejska kapela i najlepsza zabawa. Dziś wesela przybrały inny wymiar, inny klimat. Wiele osób podchodzi do nich jak do okazji, by się popisać. Nie jest to właściwe podejście. Dlaczego? Ponieważ sama pani młoda czy pan młody nie mają z tego wesela radości. A przecież chodzi o to, by się w tym dniu cieszyć, bawić. A zatem, czy warto organizować duże wesele?

fotobudka Swarzędz

Duże wesele może być ok!

Oczywiście duże wesele ma też swoje plusy – o ile podejdzie się do niego w sposób racjonalny. Duże wesele to możliwość zaproszenia naprawdę wszystkich, na których nam zależy i z którymi mamy kontakt – mniejszy bądź większy. Przy małych weselach trzeba niestety dokonać selekcji, czasem dość bolesnej. Poza tym wesele na wiele osób to też pamiątka tego dnia dla całej rodziny i wszystkich przyjaciół. Jest też większa gwarancja, że parkiet będzie wciąż zajęty, bo w tak dużej grupie ludzi na pewno znajdą się miłośnicy tańca. A jakie za wady dużego wesela?

Pokaz fajerwerków, fotobudka Poznań, a i tak nie każdy będzie zadowolony

Dziś, jak już wspomnieliśmy w pierwszym akapicie, wesela mają nieco inny charakter. Goście stali się bardziej wybredni. Trzeba mieć naprawdę dużo pieniędzy, by zmieścić się w dzisiejszych kanonach wesela na poziomie. Co na takim weselu powinno być? Na pewno wiele atrakcji. Jedną z niezbędnych jest fotobudka Poznań. Towarzyszy ona praktycznie wszystkim imprezom. Fotobudka Swarzędz to świetna opcja, żeby zrobić sobie szaloną pamiątkę na całe życie. Ale taka atrakcja nie wystarczy. Inne popularne atrakcje to między innymi pokaz fajerwerków, pokaz tańca, czekoladowa fontanna, występ iluzjonisty. A i tak nie dogodzi się wszystkim! Dlatego tyle osób woli pojechać na wakacje życia. Omija ich wtedy wiele stresów, za to mogą się zrelaksować, pozwiedzać i zaszaleć. A przede wszystkim para młoda spędzi niezapomniane chwile tylko we dwoje.